© COPYRIGHT - KEMPKA


"Usługi Transportowe Roman Kempka" z siedzibą w 43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 55/42 będący właścicielem witryny www.kempkatsl.eu zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.)(sprost.: z 1994, Nr 43, poz. 170, zm. z 1997 r. Nr 43, poz. 272 i Nr 88, poz. 554, z 2000, Nr 53, poz. 637) posiada pełne prawa autorskie do wszelkich materiałów zamieszczonych na tej witrynie. Strona ta stworzona została przez Marcina Kempka z pomocą "Reality Software Inc." (Reality Software, Creative Commons Attribution 3.0, Flash Gallery)

Wszystkie znaki handlowe, marki, logo, teksty, zdjęcia zamieszczone w tej witrynie są własnością firmy "Usługi Transportowe Roman Kempka" i podlegają ochronie na mocy praw własności intelektualnej. Każde ich użycie w celach komercyjnych wymaga uzyskania od nas zgody na piśmie. Przez użycie materiału w celach komercyjnych rozumiemy każdy rodzaj upowszechniania (kopiowanie, modyfikowanie, dystrybucję, reprodukcję, transmisję, publikowanie, licencjonowanie, przekazywanie, odsprzedawanie oraz prezentowanie) w całości lub części. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie elementów powyższej witryny w całości lub w części bez zgody "Usługi Transportowe Roman Kempka" lub autorów jest naruszeniem prawa. Działania takie są zabronione pod groźbą kary i będą egzekwowane z pełną surowością na mocy prawa o własności intelektualnej.

Niniejsza witryna może zawierać łącza do witryn zewnętrznych. "Usługi Transportowe Roman Kempka" nie przyjmuje odpowiedzialności za zawartość tych witryn, ani za dokładność informacji i ich zgodność z przepisami o ochronie prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w dowolnym czasie i bez wcześniejszego powiadomienia, jednocześnie nie zobowiązując się do aktualizacji informacji, ani materiałów w tej witrynie.

Jeśli chcielibyście Państwo podzielić się z nami opinią dotyczącą funkcjonowania, bądź też wyglądu naszej strony prosimy kontaktować się z nami pod adresem e-mail: kempka@kempkatsl.eu