SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy kontaktować się z naszym biurem obsługi transportu oraz spedycji bezpośrednio z naszymi specjalistami:

Marcin Kempka
Tel.: +48 323 222 333
Tel.kom: +48 692 955 331
e-mail: marcin.kempka@kempka.eu
TransId: 567003-1
Anna Mryka
Tel.: +48 323 222 333
Tel.kom: +48 728 47 47 47
e-mail: anna.mryka@kempka.eu
TransId: 567003-2
Robert Kempka
Tel.: +48 323 222 444
Tel.kom: +48 728 48 5000
e-mail: robert.kempka@kempka.eu
TransId: 567003-3
Maria Stelmach
Specjalista ds. transportu i spedycji
Tel.: +48 323 232 443
Tel.kom: +48 602 443 772
e-mail: maria.stelmach@kempka.eu
TransId: 567003-4
Sabina Strojek
Specjalista ds. transportu i spedycji
Tel.: +48 323 232 442
Tel.kom: +48 668 115 442
e-mail: sabina.strojek@kempka.eu
TransId: 567003-6
Sebastian Sordyl
Specjalista ds. transportu i spedycji
Tel.: +48 323 232 436
Tel.kom: +48 668 366 609
e-mail: sebastian.sordyl@kempka.eu
TransId: 567003-5